1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


فهرست محصولات

مجوز ها

معرفی دوج چلنجر GT AWD

معرفی دوج چلنجر GT AWD

این روزها که آلمانی ها در حال حرکت به سمت خودرو های برقی هستند، آمریکا ها نیز دست به تولید خودرو هایی زده اند که دیگر نمی توان آمریکایی خطابشان کرد و لذت رانندگی در حال از بین رفتن است.
 
وقتی صحبت رانندگی توی برف پیش میاید خودروهای ماسل کار آمریکایی در آخر لیست قرار می گیرند و این مسئله دقیقا چیزی است که دوج در اخرین تبلیغ خود هدف قرار داده است. دوج برای 2017 یک خودرو چلنجر GT چهار چرخ متحرک تدارک دیده است.
 
معرفی دوج چلنجر GT AWD
 
با توجه به گفته های اقای Tim Kuniskis مدیر اجرایی فیات کرایسلر، این اولین و تنها ماسل کار آمریکایی کوپه چهار چرخ متحرک دنیا است.
 
بالاخره آنچه که نباید می شد، اتفاق افتاد، یک ماسل کار آمریکایی که نتوان با آن شیطنت کرد تولید شد.
 
معرفی دوج چلنجر GT AWD
 
هرچند بعد از تولید موستانگ و کامارو 4 سیلندر، ساخت یک دوج 4 چرخ متحرک چندان هم دور از ذهن نبود. خبر تولید یک خودروی چهار چرخ متحرک از سوی دوج برای کسانی که در مناطق سردسیر زندگی می کنند، خبر بسیار خوبی است.
 
حالا مردم مناطق شمالی آمریکا و کانادا هم می توانند طعم رانندگی با یک کوپه قدرتمند تمام آمریکایی را بچشند.
 
معرفی دوج چلنجر GT AWD
 
در حالت عادی تمام نیرو چلنجر به چرخ های عقب منتقل می شود و به محض اینکه مقداری هرز گردی در چرخ های عقب توسط کامپیوتر حس شود، بخشی از قدرت به چرخ های جلو نیز منتقل می شود و دوج چلنجر شما به یک خودروی چهار چرخ متحرک تبدیل می شود.
 
دوج چهار چرخ متحرک با یک موتور 3.6 لیتری V6 با توان 305 اسب بخار و یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک روانه بازار می شود. هیچ شکی نیست که دوج یک موتور V8 نیز برای علاقه مندان به صدای خاص این پیشرانه ها به عنوان آپشن ها در نظر گرفته است اما چلنجر GT با یک موتور V6 قیمت پایه ای برابر 33395 دلار خواهد داشت که در مقایسه با کوپه های 4 چرخ متحرک اروپایی رقمی بسیار مناسب و رقابتی به نظر می رسد.
 
معرفی دوج چلنجر GT AWD