1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


نرم افزار AUTO CHECK

کاملترین راهنمای چراغهای هشدار اتومبیل

دانلود سریع نرم افزار AUTO CHECK

فهرست محصولات

مجوز ها

طرح فروش عید تا عید مدیران خودرو تمدید شد

به گزاش پایگاه خبری«ماشین سافت» ، در پی استقبال مشتریان از طرح فروش عید تا عید که در آن کلیه محصولات مدیران خودرو از جمله خودرو های 110اس ، 315اس اسپورت، 550 لاکچری و البته آخرین محصول رونمایی شده مدیران خودرو یعنی شاسی بلند شهری X33s با شرایط ویژه نقد و اقساط عرضه میشود.
آنچه در این طرح باعث شده است تا خرید خودرو های MVM با استقبال خریداران مواجه شود، شرایط فروش متنوع و منعطفی است که این امکان را به مشتریان می‌دهد تا به اشکال متعدد  از تسهیلات وام با نرخ های بهره  پایین و منطقی و بازپرداخت های بلند مدت بهرمند گردند. بطور مثال پیش پرداخت 20 درصدی قیمت پایه، تسهیلات بانکی با نرخ بهره 16 درصد و بازپرداخت در مدت 36 ماه با موعد پرداخت های 2 یا 3 ماه یکبار از جمله دلایل موفقیت این طرح عنوان شده است.
در حال حاضر خودرو MVM 110s در مدل Comfort و Luxury با حداکثر تسهیلات 65 درصد قیمت پایه و با اقساط تا 36 ماه که بصورت 2 ماه یکبار قابل پرداخت است ارائه میگردد. همچنین خودرو MVM 550   با پیش پرداخت 153047250 ریال و اقساط 25 تا 36 ماهه قابل پرداخت است. دیگر مدل های ام وی ام از جمله  MVM 315 Sport در مدل لاکچری با پیش پرداخت 9 میلیون و نیم تومانی و اقساط 12 ماهه با نرخ بهره 10 درصد نیز در سبد فروش مدیران خودرو قرار دارد. نسل سوم خودرو شاسی بلند شهری X33s نیز با پرداخت 27 میلیون تومان پیش پرداخت و اقساط 12، 18، 24 و 30 ماهه در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو عرضه میگردد.
علاقه مندان جهت اطلاع و ثبت نام میتوانند به وبسایت رسمی مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir  یا نمایندگی های سراسر کشور مدیران خودرو مراجعه نمایند.