1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


نرم افزار AUTO CHECK

کاملترین راهنمای چراغهای هشدار اتومبیل

دانلود سریع نرم افزار AUTO CHECK

فهرست محصولات

مجوز ها

اولین تصاویر امگرند GL، جدیدترین محصول جیلی

جیلی اولین تصاویر رسمی از جدیدترین محصول خود یعنی سدان امگرند GL را منتشر کرد. این خودرو که از طراحی نسبتاً زیبایی سود می‌برد، درواقع نسخهٔ سدانِ هاچبک تازه معرفی‌شدهٔ  امگرند GS است. هر دو خودروی امگرند GS و امگرند GL توسط «Peter Horbury» طراحی‌شده و از طراحی زیبا و شخصیتی اسپرت برخوردارند.

geely_unsorted_6
پیشرانه‌های امگرند GL همان‌هایی هستند که در هاچبک امگرند GS عرضه می‌شوند. این موتورها عبارت‌اند از یک نمونهٔ 1.3 لیتری توربو با 130 اسب بخار قدرت و 185 نیوتن متر گشتاور و یک واحد 1.8 لیتری تنفس طبیعی با 133 اسب بخار قدرت و 170 نیوتن متر گشتاور. هر دو پیشرانه با گیربکس‌های 6 سرعته دستی و یا 6 سرعته اتوماتیک DCT عرضه می‌شوند.

طول، عرض و ارتفاع جیلی امگرند GL به ترتیب عبارت‌اند از 4.72، 1.80 و 1.48 متر درحالی‌که فاصلهٔ بین دو محور آن برابر با 2.70 متر است. هنوز تصاویر رسمی از داخل خودرو منتشرنشده است اما از تصاویر جاسوسی گرفته‌شده از آن می‌توان فهمید که امگرند GL دارای طراحی داخلی زیبا با مواد باکیفیت، صندلی‌های چرمی، فرمان اسپرت با قسمت پایینی صاف و یک صفحه‌نمایش بزرگ در وسط داشبورد است.

geely-sedan-2-660x393

قسمت عقبی امگرند GL دارای طراحی فست بک و کوپه مانندی است که قبلاً در مدل GC9 نیز شاهد آن بودیم. جلوپنجره هم طبق زبان طراحی جدید جیلی و با حلقه‌هایی در اطراف لوگوی جیلی طراحی‌شده است. در کل شرکت چینی جیلی با ساخت محصولات جدیدی چون GC9، NL3، امگرند GS و امگرند GL پیشرفت چشمگیری نسبت به گذشته داشته و در حال کم کردن فاصلهٔ خود با بزرگان صنعت خودروسازی است.

Geely-Emgrand-GS-2016-01

Geely Emgrand GS

منبع : پدال