1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


فهرست محصولات

مجوز ها

سوناتا اولین خودروی مجهز به Android Auto

هیوندای با اعلام راه‌اندازی تکنولوژی ارتباط خودرویی گوگل، تبدیل به اولین خودروسازی شد که این سیستم را به خودروهای تولیدی خود اضافه کرد. این سیستم که Android Auto نامیده می‌شود به همراه سیستم مسیریابی برای اولین بار در سوناتا 2015 به کار برده شده است. پس اگر حالا سوناتا 2015 دارید می‌توانید با به‌روزرسانی نرم‌افزاری، این سیستم را رایگان دریافت کنید.

Android Auto in the 2015 Hyundai Sonata

Android Auto in the 2015 Hyundai Sonata

Android Auto گوگل که رقیب مستقیم سیستم CarPlay کمپانی اپل محسوب می‌شود گوشی آندرویدی راننده را با صفحه‌نمایش خودرو کنترل و هماهنگ سازی می‌کند. برای استفاده از این نرم‌افزار، گوشی شما باید مجهز به سیستم‌عامل آندروید 5.0 “لالی پاپ” یا بالاتر باشد و همچنین برای هماهنگ‌سازی لازم است که نرم‌افزار Android Auto بر روی گوشی نصب باشد. نحوه اتصال گوشی و خودرو هم از طریق کابل USB خواهد بود.


کاربران Android Auto بعد از اتصال گوشی آندرویدی به خودروی خود نرم‌افزارهای آشنای آندروید مثل پیام، تماس تلفنی، نقشه گوگل، گوگل پلی و… را فوراً تشخیص می‌دهند. این نرم‌افزارها با فرمان صوتی، صفحه‌نمایش لمسی و درنهایت با کنترل بر روی فرمان خودرو کنترل می‌شوند. همچنین امکان استفاده از برنامه‌های دیگری مثل iHeartRadio، Spotify، Skype، TextMe و… با این تکنولوژی ارتباط خودرویی امکان‌پذیر شده است.

Android Auto in the 2015 Hyundai Sonata

Android Auto in the 2015 Hyundai Sonata


از آنجایی که یکی از دلایل استفاده از Android Auto کاهش حواس‌پرتی حین رانندگی است، زمانی که این سیستم فعال باشد صفحه‌نمایش گوشی قفل شده و رانندگان دیگر مستقیماً به گوشی خود نگاه نمی‌کنند. طبق گفته هیوندای، این سیستم در آینده ای نزدیک در دیگر خودروهای این شرکت نیز به کار برده می‌شود.

2015 Hyundai Sonata

2015 Hyundai Sonata

 

 

 

http://www.pedal.ir/%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%A7%DB%8C/%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%AA%D8%A7-android-auto/