1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


نرم افزار AUTO CHECK

کاملترین راهنمای چراغهای هشدار اتومبیل

دانلود سریع نرم افزار AUTO CHECK

فهرست محصولات

مجوز ها

نگاهی کوتاه به MG GS

 

نگاهی کوتاه به MG GS

شاسی‌بلند پنج نفره MG GS نخستین بار در سال 2013 و با نام کانسپ CS در نمایشگاه خودرو شانگهای به معرض نمایش گذاشته شد. بنا به گفته کمپانی MG و کمپانی شریکش یعنی Shanghai Automotive Industry Corporation این شاسی‌بلند اویل سال 2016 روانه بازار انگلستان خواهید شد. این خودرو تحت نظارت آنتونی ویلیامز کنی (Anthony Williams Kenny) مدیر طراحی کمپانی MG طراحی شده و یک محصول مشترک بین کمپانی چینی و تیم طراحی مستقر در لانگبریج انگلستان محسوب می‌شود.

نگاهی کوتاه به MG GS

این خودرو اولین شاسی‌بلندی است که کمپانی MG تولید کرده است و شباهت بسیار زیادی به کانسپت CS دارد. این خودرو از ظاهری بسیار مدرن و امروزی برخوردار است و نشانه‌هایی از خودروهای جدید MG3، MG5 و MG6 در آن به چشم می‌خورد. نکات برجسته بدنه این خودرو زیبا عبارتند از: جلو پنجره ساده با نشان سنتی و هشت وجهی Morris Garages، سپر جلو دو رنگ و بسیار شیک، چراغ‌های ذوزنقه‌ای، سطوح صاف، ساختار زیبای طرفین، ستون‌های سیاه رنگ و درب صندوق عقب زاویه‌دار. طول شاسی‌بلند MG GS به 4,500 ، عرض آن به 1,855 و ارتفاع آن به 1,675 میلی‌متر می‌رسد که طول و عرض آن از فولکس‌واگن Tiguan بیشتر ولی ارتفاع آن از خودرو رقیبش کمتر است.

نگاهی کوتاه به MG GS

کمپانی سازنده به صورت رسمی اعلام کرده است که این شاسی‌بلند از یک موتور چهار سیلندر 2 لیتری بهره خواهد برد که به توربوشارژر مجهز است و می‌تواند 217 اسب‌بخار نیرو و حدود 350 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند با این حال ممکن است یک موتور چهار سیلندر 1.5 لیتری مشابه موتور MG3 نیز روی این خودرو نصب بشود که البته به توربوشارژر مجهز خواهد شد و قادر خواهد بود 168 اسب‌بخار نیرو و حدود 251 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند.

نگاهی کوتاه به MG GS نگاهی کوتاه به MG GS

نیرویی که توسط موتور تولید می‌شود به صورت استاندارد از طریق یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته و دو کلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شوند و خریداران می‌توانند خودرو را به صورت دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک خریداری کنند. به گفته کمپانی سازنده، MG GS هنگامی که به دیفرانسیل جلو مجهز باشد، می‌تواند در حدود 8 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند ولی هنوز اطلاعات زیادی در مورد عملکرد و مصرف سوخت آن منتشر نشده است.

نگاهی کوتاه به MG GS

در مورد برخی بازارهای هدف از جمله انگلستان به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که این خودرو با موتور دیزل نیز تولید شود. این موتور دیزل چهار سیلندر و 1.9 لیتری است و به توربوشارژر مجهز است و می‌تواند 148 اسب‌بخار نیرو و حدود 350 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند.