1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


نرم افزار AUTO CHECK

کاملترین راهنمای چراغهای هشدار اتومبیل

دانلود سریع نرم افزار AUTO CHECK

فهرست محصولات

مجوز ها

شانس تولید پیک‌آپ هیوندای سانتاکروز

احتمال زیادی وجود دارد که کانسپت پیکاپ هیوندای سانتاکروز در زمانی زودتر از حدّ انتظار برای مرحله تولید آماده شود. قبلاً در گزارش‌ها آمده بود که احتمالاً هیوندای در ماه نوامبر در بررسی سالانه محصولاتش دراین رابطه تصمیم خواهد گرفت، ولی «دیترویت‌ بیرو» خبر داده که این مدل شاید حتی در تابستان از راه برسد. دیو زوخوسفکی (Dave Zuchowski)، مدیر بخش امریکای شمالی هیوندای در این زمینه می‌گوید:

این کانسپت، بسیار محبوب شده است. احتمال اینکه تولید این تراک را به زودی تأیید کنیم، بسیار زیاد است.

طبق گفته‌های «زوخوسفکی»، ۹۰ درصد مشتریان بالقوه هیوندای که از میان آنها نظرسنجی شده، از کانسپت تراک خوششان آمده است.

Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept

Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept


هیوندای کانسپت پیکاپ تراک سانتاکروزرا اولین بار در نمایشگاه دیترویت در ماه ژانویه سال جاری میلادی رونمایی کرد و از آن زمان تاکنون، با واکنش‌های مثبت زیادی مواجه شده است. به نظر می‌رسد که نسخه تولیدی سانتاکروز بر اساس یک پلتفرم معمولی ساخته شده و ابعادی کوچکتر از شورولت کلرادو و تویوتا تاکوما داشته باشد. این مدل، خریدارانی را مدّنظر قرار خواهد داد که زندگی پرجنب‌وجوشی دارند و حمل وسایل برایشان نسبت به یدک‌کشی و قابلیت‌های آفرود ارجحیت دارد. مدل هوندا ریج‌لاین که در آینده خواهد آمد، به عنوان رقیب اصلی این خودور شناخته می‌شود.
Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept

Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept

Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept

Hyundai Santa Cruz Crossover Truck Concept


هیوندای به‌خوبی می‌داند که برای افزایش میزان فروشش باید گزینه‌های خود را در میان تراک‌ها و کراس‌اورها گسترش دهد. به همین دلیل است که این خودروساز علاوه بر سانتاکروز پیکاپ، یک کانسپت کراس‌اور را نیز برای رقابت با هوندا HR-V و شورولت ترکس مدّنظر قرار داده است. جزئیات مدل تولیدی احتمالاً به زودی منتشر می‌شوند.
یکی از چالش‌هایی که هیوندای با آن روبروست، افزایش ظرفیت تولید است. در حالی که این خودروساز هنوز در حال یافتن راه‌حل برای این مشکل است، «زوخوسفکی» امیدوار است که تولید تراک جدید را در آمریکا آغاز کند.