1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  کانال تلگرامی ماشین سافت

تماس با پشتیبان

صفحه اینستاگرام ماشین سافت

کانال اپارات ماشین سافت

جستجو در سایت


نرم افزار AUTO CHECK

کاملترین راهنمای چراغهای هشدار اتومبیل

دانلود سریع نرم افزار AUTO CHECK

فهرست محصولات

مجوز ها

Ram، غول کرومی شیکاگو!

Ram، غول کرومی شیکاگو!

دو کمپانی جنرال‌موتورز و فورد، هر دو مدل‌های متفاوت و بسیار خوبی از پیکاپ را به بازار ارائه کرده‌اند و اکنون Ram از پیکاپ تمام عیار و لوکس خود رونمایی کرده است. در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو، یکی از اتفاقات خاص در قسمت پیکاپ، رونمایی از 2015 Ram Laramie Limited بود.

Ram، غول کرومی شیکاگو!

Ram، غول کرومی شیکاگو!

پیکاپ مذکور در سه مدل 1500، 2500 و 3500 طراحی شده است، اما تیپ Laramie Limited برای آن دسته از افرادی طراحی شده که به دنبال پیکاپ فوق لوکس و دارای تجهیزات کرومی هستند. لازم به ذکر است، ماه گذشته در دیترویت از جلوپنجره جدید الهام گرفته شده از Ram Rebel رونمایی شد.

Ram، غول کرومی شیکاگو!

حتی در قسمت عقب، این زیبای آمریکایی از مارک 50 سانتی متری Ram بهره‌مند می‌باشد، هرچند که با دیدن پیکاپ حتی از دور نیازی به چنین مارکی نیست. سپر عقب و جلو و قاب آینه‌های جانبی همگی دارای پوشش کرومی بوده و چراغ‌های راهنما و عقب LED زیبایی آن را دوچندان کرده است.

Ram، غول کرومی شیکاگو!

در داخل شما شاهد تودوزی چرم مشکی در کنار چوب واقعی و دوخت‌های نقره‌ای خواهید بود. همچنین نمایشگر اطلاعات سرگرمی 8.4 اینچی، رینگ‌های 20 اینچی آلومینیومی، چراغ‌های مه شکن و رنگ بدنه خاص جزو تجهیزات استاندارد می‌باشد. متاسفانه هنوز قیمت رسمی آن مشخص نشده است.

 

 

 

 

 

Ram، غول کرومی شیکاگو!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Read more: http://1car.ir/ns-6557#ixzz3S2HIfS7w